Panjur ve Kepenk Sistemleri

262728293031
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31Panjur Servisi


    Geçmişten günümüze pencerelerin en önemli dostu olan panjurlar; gösterişli ve estetik olmasının yanında kullanıcılara katmış olduğu faydalar da oldukça fazladır. Panjurlar; Kış mevsimlerinde soğuk havanın içerdeki sıcak havayla arasına girerek ısı kaybının önlenmesi,yaz mevsimlerinde ise dış ortamdaki sıcak havanın iç ortamdaki havayı ısıtmasının önüne geçerek ısı artışının engellenmesini sağlar. Ayrıca dış ortamdaki ses kirliliğinin hissedilir derecede azalmasını da diğer artısı. Bu faydaların yanında panjurlarınızı güneşlik perde yerine de kullanabilirsiniz. Aralıklı konuma getirerek odanızın az aydınlanmasını da sağlayabilirsiniz.


    Panjurun belirtilen faydalarını göz önünde bulundurursak aslında lüks ihtiyaç değil aksine zorunlu ihtiyaç olarak değerlendirilmelidir.

    Panjurlar kullanım amacına ve yöntemlerine göre farkı seçeneklere ayrılmaktadır.

Malzemenin cinsine göre;
    Yukarıda belirtilen bütün panjur seçenekleri için firmamız güçlü ve geniş yelpazede yedek parça stoku ile birlikte sunduğu güvenilir hizmet ile panjur servisinde İstanbul genelinde öncüdür.

Otomatik Kepenk Servisi

    Otomatik kepenkler kullanım yerlerine, çalışma yoğunluğuna vs. göre birçok farklı otomatik kepenk çeşitleri vardır.

    Aşağıda belirtilen bütün otomatik motorlu kepenkler için firmamız güçlü ve geniş yelpazede yedek parça stoku ile birlikte sunduğu güvenilir hizmet ile otomatik motorlu kepenk servisinde İstanbul genelinde öncüdür.

Malzemenin cinsine göre;